{ }
;
CUSHMAN & WAKEFIELD

Gustav Mahlerlaan 362-364
1082 ME Amsterdam

Lid sinds december 2007

ans-de-wijn

Profielschets:

Cushman & Wakefield is de grootste niet-beursgenoteerde vastgoedadviseur ter wereld. Cushman & Wakefield is opgericht in 1917 en heeft wereldwijd 201 vestigingen in 55 landen met meer dan 12.000 medewerkers. Cushman & Wakefield biedt totaaloplossingen betreffende alle aspecten van vastgoed.

 

Wij bedienen eigenaren, huurders en beleggers in elke fase van het vastgoedproces en staan cliënten bij in het aan- en verkooptraject, de financiering, de aan- en verhuur en het beheer van vastgoed. Ons dienstenpakket bestaat verder uit het verzorgen van taxaties, strategische planning, research, portefeuilleanalyse, locatieadvies en talrijke andere services.

Kantoren:
Amsterdam

Gustav Mahlerlaan 362-364
1082 ME Amsterdam
Tel: 020 800 2000
E-mail: amsterdam@cushwake.com

 

 

Rotterdam

Weena 796
3014 DA Rotterdam
Tel: 010 433 3555
E-mail: rotterdam@cushwake.com

 

 

Arnhem

Meander 796
6825 ME Arnhem
Tel: 026 445 2445
E-mail: arnhem@cushwake.com

 

 

Breda

Claudius Prinsenlaan 148
2595 DA Breda
Tel: 070 355 0550
E-mail: breda@cushwake.com

 

 

Den Haag

Anne van Buerenplein 5 a
2595 DA Den Haag
Tel: 070 355 0550
E-mail: den-haag@cushwake.com

 

 

Enschede

Zuiderval 74
7543 EZ Enschede
Tel: 053 430 0900
E-mail: enschede@cushwake.com

 

 

Groningen

Hereweg 95 B
9721 AA Groningen
Tel: 050 314 1232
E-mail: groningen@cushwake.com

 

 

Zwolle

Govert Flinckstraat 1
8021 ET Zwolle
Tel: 038 425 8800
E-mail: zwolle@cushwake.com

 

 

Utrecht

Granz-Lisztplantsoen 100
3533 JG Utrecht
Tel: 030 233 2552
E-mail: utrecht@cushwake.com

 

 



;