CUSHMAN & WAKEFIELD

Gustav Mahlerlaan 362-364
1082 ME Amsterdam

Lid sinds december 2007

ans-de-wijn

Website:

www.cushwake.com

Telefoon:

020 800 2000

E-mailadres:

amsterdam@cushwake.com

Profielschets:

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) is wereldwijd toonaangevend op het gebied van professional services in commercieel vastgoed. Als strategisch adviseur creëert de organisatie duurzame ondernemingswaarde door opdrachtgevers te begeleiden bij het formuleren van de best mogelijke vastgoedbeslissingen en –oplossingen èn verantwoordelijkheid te nemen voor de realisatie ervan. Cushman & Wakefield is een van de grootste strategisch adviseurs in commercieel vastgoed ter wereld met circa 51.000 medewerkers verspreid over ongeveer 400 kantoren in 70 landen. In 2018 realiseerde de organisatie een omzet van $8,2 miljard met kernactiviteiten zoals property, facility en projectmanagement, leasing, capital markets, valuations en andere dienstverlening.

 

Meer informatie vindt u op www.cushmanwakefield.nl en via LinkedIn.

Kantoren:
Amsterdam

Gustav Mahlerlaan 362-364
1082 ME Amsterdam
Tel: 020 800 2000
E-mail: amsterdam@cushwake.com

 

 

Rotterdam

Weena 796
3014 DA Rotterdam
Tel: 010 433 3555
E-mail: rotterdam@cushwake.com

 

 

Arnhem

Meander 796
6825 ME Arnhem
Tel: 026 445 2445
E-mail: arnhem@cushwake.com

 

 

Breda

Claudius Prinsenlaan 148
2595 DA Breda
Tel: 070 355 0550
E-mail: breda@cushwake.com

 

 

Den Haag

Anne van Buerenplein 5 a
2595 DA Den Haag
Tel: 070 355 0550
E-mail: den-haag@cushwake.com

 

 

Enschede

Zuiderval 74
7543 EZ Enschede
Tel: 053 430 0900
E-mail: enschede@cushwake.com

 

 

Groningen

Hereweg 95 B
9721 AA Groningen
Tel: 050 314 1232
E-mail: groningen@cushwake.com

 

 

Zwolle

Govert Flinckstraat 1
8021 ET Zwolle
Tel: 038 425 8800
E-mail: zwolle@cushwake.com

 

 

Utrecht

Granz-Lisztplantsoen 100
3533 JG Utrecht
Tel: 030 233 2552
E-mail: utrecht@cushwake.com